Affiliate provizní program

Co je Affiliate

Affiliate je systém, díky kterému můžete třeba i vy získat provizi z prodeje Křupavých červíků WormUP. Pomocí Affiliate systému do kterého se přihlásíte zde partner.wormup.com si vytvoříte vlastní odkaz na náš web. Tento odkaz potom umístíte dle svého uvážení například na svůj Web, blog, FaceBook Youtube, Instagram nebo jej prostě pošlete mailem svým známým. Když u nás poté kdokoli nakoupí na základě tohoto odkazu, vy dostanete provizi z prodeje. Kompletní znění obchodních podmínek najdete zde https://www.wormup.com/affiliate-obchodni-podminky.

Firma WormUP

Jsme první český výrobce hmyzích potravin. Veškerý hmyz je chován a zpracováván na území ČR.

Produkt 

Naším základním produktem jsou Křupaví červíci, což jsou larvy sušeného potemníka moučného. Křupavé červíky dodáváme v několika příchutích a to je sůl, chilli, česnek, kari a slaná skořice. Je pro nás zcela zásadní zajistit, abychom všechny co ochutnají přesvědčili, že hmyz je skutečná pochoutka. A to se nám daří více než v 99% případů! Snažíme se také používat co nejjednodušší produkt a to hlavně proto, že nechceme skrývat tu skvělou chuť hmyzu za nezdravá dochucovadla.

Proč Křupaví červíci

Není asi třeba rozvádět o jak moc kontroverzní potravinu se jedná, protože asi ani vás zmínka o jedlém hmyzu nenechala chladné. I to je důvod proč jsme se rozhodli právě pro nerozemleté sušené červy. Chceme totiž, abychom vyvolali veliké halo, s velikým AHA momentem na konci u těch, kteří se odváží hmyz ochutnat. 

Naším cílem je co nejvíce rozšířit povědomí o jedlém hmyzu mezi běžné obyvatelstvo. Toto povědomí nechceme nechat jen na úrovni teoretické, ale přimět co největší počet lidí k tomu, aby hmyz ochutnali. Jedině tak můžeme hmyz z potraviny budoucnosti změnit na potravinu současnosti. Křupavé červíky proto považujeme za jakýsi "lamač ledů".

Využití

existuje několik cílových skupin a tedy i způsobů jak lze Křupavé červíky využít.

 • originální dárek - nezaručujeme že bude obdarovaný nadšený, protože červíci nejsou pro všechny, ale zaručujeme, že to bude opravdové překvápko.

 • oslavy - namísto lahve vína přineste na párty Křupavé červíky nebo je naopak můžete nabídnout svým hostům a uvidíte, kolik povzbuzení zajistí.

 • křupání k telce - zpestřete si doma pohodu křupáním zdravé pochoutky namísto chipsů.

 • pro děti - Jakmile děti jednou ochutnají hmyz, tak si jej zamilují. Místo sladkých bonbónů krmte své jedlíky křupkami plnými bílkovin a zdravých tuků.

 • doplněk jídla - mnoho našich zákazníků si Křupavými červíky zpestřuje jídlo jako třeba pizzu, rizoto, špagety a podobně.

 • fitness a zdravá strava - Křupaví červíci mají téměř 50% proteinu a 30% nenasycených mastných kyselin.

 • ekologie - je známým faktem že živočišná výroba tak jak je, nepatří mezi udržitelné způsoby hospodaření. Hmyz spotřebuje 20000 krát méně vody a 10 krát méně krmiva na 1Kg proteinu než dobytek.

Affiliate provize

 • Konverzní poměr je cca 5%.  To znamená že přibližně 5% z návštěvníků kteří přijdou na web u nás nakoupí.

 • Průměrná výše objednávky je 576Kč.

 • Affiliate partnerům poskytujeme provizi ve výši 15% z objednávky (mimo velkoobchodní objednávky).

 • Platnost cookies je 30 dnů. Každý zákazník potřebuje trochu času na rozmyšlenou. Pokud tedy zákazník přijde z vašeho odkazu a teprve za 30 dní se rozmyslí a objedná zboží, i tak za něho dostanete provizi a to i když už nepřišel skrze Váš odkaz.

 • Minimální částka pro výplatu provize činí 500Kč


Podpora

Chápeme že pokud chcete Křupavé červíky prezentovat, musíte je mít u sebe. Pro tyto účely vám můžeme poskytnout vzorek nebo víc zdarma, dle počtu sledujících. O tyto vzorky si můžete požádat e-mailem na info@wormup.com . Abychom ale nerozdávali jen tak, musíme si být jistí, že nám to skutečně bude k užitku, proto potřebujeme přesvědčit, že bude Vaše prezentace skutečně vidět.

Do e-mailu uveďte:


Těšíme se na spolupráci ;-)

Tým WormUP

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.