Slané pochoutky z hmyzu na světovém veletrhu ISM v Německu

WormUP byl součástí jednoho z největších mezinárodních veletrhů sladkostí a pochutin na světě ISM Cologne, který se konal od 30. 1. do 2. 2. 2022 v Kolýně nad Rýnem. Veletrhu se zúčastnily desítky špičkových vystavovatelů a kolem 15 tisíc návštěvníků z 96 zemí světa. I přes současnou pandemickou situaci byl veletrh skvělou inspirací, přehledem v oblasti inovací, a především příležitostí k vytváření kontaktů.

Největší zastoupení firem mělo na veletrhu Holandsko, Belgie, Francie, Velká Británie a Turecko. Nechybělo však ani USA nebo země z Jižní Ameriky!

Největšími letošními trendy byly především zdravé, přírodní a environmentálně udržitelné výrobky. A jak už tušíte, do těchto trendů samozřejmě zapadá i WormUP! A taky proto měl na veletrhu velký úspěch!

Veletrhu jsme se zúčastnili společně s dalšími 5 českými firmami pod záštitou Czech Trade. WormUP nebyla na veletrhu jediná firma s hmyzími výrobky, ale rozhodně oproti ostatním vynikala svým produktovým portfoliem. Tedy našimi Křupavými červíky, kteří byli velmi příjemnou a vítanou změnou po všech sladkostech, které jste na veletrhu mohli ochutnat. Celkem se na veletrhu sešlo 5 firem s hmyzími produkty například také z Belgie, Litvy nebo Německa, které nabízely proteinové tyčinky nebo třeba hmyzí „křupky“.

Někteří z našich návštěvníků byli z Křupavých červíků zaskočení, tak jak už jsme na to ostatně zvyklí, ale hodně přibylo těch, kteří bez problémů červíky ochutnali a hlavně si pochutnali! Díky tomu se nám podařilo získat a navázat mnoho důležitých kontaktů, které představují slibnou spolupráci do budoucna!

Tento úspěch však pro WormUP znamená jediné, a to hodně práce! Zejména nás čeká rozšíření a zefektivnění výroby a také je to obrovská výzva pro náš obchodní tým, který musí získané kontakty proměnit ve spokojené zákazníky!

 

Za tým WormUP, Silvie Satrapová.