WormUP - Křupaví červíci s kari 80g

250 Kč
Doručení do 1 - 5 dnů

Velké 80g balení Křupavých červíků s kari. Čtyřikrát víc červíků za poloviční cenu!  

ks
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Záruka:
2 roky
Běžná cena:
500 Kč

Zamilovali jste si Křupavé červíky s kari? To chápeme. Křupaví červíci jsou zdravá pochoutka na kterou si člověk snadno udělá závislost. Zároveň ale chápeme, že za tu cenu si ji jen těžko dopřejete každý den. 

Propagace jedlého hmyzu jako nové potraviny je nákladná záležitost a to se také výrazně promítá v ceně malých balení. Chceme ale podpořit Vás, kteří už o báječné chuti Křupavých červíků nepochybujete.  

Právě pro Vás, skalní fanoušky Křupavých červíků, jsme připravili opravdu VELKÉ BALENÍ. Dostanete tak 4krát větší balíček za extra výhodnou cenu. 

Pokud ale ještě nemáte zkušenost s Křupavými červíky a nemáte odvahu na veliké balení, můžete prozatím zkusit třeba degustační balení. Sami si pak můžete zvolit, jaká chuť je pro Vás ta nejlepší. Každá má něco do sebe a někdy je těžké se rozhodnout. Nebo si vyberte rovnou, z nabídky menších, 20g balíčků Křupavých červíků s kari, s chilli, s česnekem, se slanou skořicí a nebo se solí.

Trvanlivost

Minimální trvanlivost Křupavých červíků je 2 roky od data výroby. 


Složení

Křupaví červíci s kari se skládají z larev Potemníka moučného (96%) (alergen korýši), soli (2%) a kari (2%) (hořčice, koriandr, kurkuma, zázvor, pískavice, kopr, pepř černý, chilli, kukuřičná mouka).


Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 2356 kJ / 563 kcal
Tuky (mastné kyseliny) 40 g
- z toho nasycené 9,3 g
- mononenasycené 21 g
- polynenasycené 10 g
Sacharidy 2,8 g
- z toho cukry 0 g
Bílkoviny 48 g
Sůl 2,7 gDotaz