Křupaví červíci s habanerem 80 g

250 Kč
Doručení do 1 - 5 dnů

Pro pořádné chlapy i pro slečinky. Naše habanero nebudeš jíst se slzami v očích. Je ho tam právě tolik, aby si na něm pochutnaly i slabší nátury.

ks
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Záruka:
2 roky

Pro pořádné chlapy i pro slečinky Naše habanero nebudeš jíst se slzami v očích. Je ho tam právě tolik, aby si na něm pochutnaly i slabší nátury.

Ten správný říz Habanero má tak jedinečně pálivou chuť, která tě přinutí vyzobat pytlík až úplně do dna. Tomu brnění na jazyku nejde odolat.    

Párty může začít Chystáš večírek? Zpestři ho Křupavými červíky s Habanerem, po kterém poteče pití proudem a zábava jen tak snadno neustane.  

Naše vize Usilujeme o to, aby byli Křupaví červíci běžnou alternativou k sušenému masu, brambůrkám a dalším pochutinám, které si běžně koupíš na regálech supermarketu.  


Způsob přípravy

Červíci pocházejí z českého chovu. Před jejich zpracováním prochází několikadenní hladovkou, aby se důkladně očistili. Poté je krátce povaříme, usušíme a nakonec okořeníme. Vše děláme s maximální pozorností na kvalitu a zachování výživových hodnot.

Kde se červíci chovají

Naše larvy potemníka moučného pocházejí z certifikované farmy na Moravě, která splňuje veškeré hygienické požadavky. Chovají se v plastových přepravkách s obilným šrotem. Čas od času je jim dodaná čerstvá zelenina jako zdroj vody. Chov je velice suchý, čistý a důkladně větraný. 

Zajímavostí je, že podle legislativy spadá jedlý hmyz do kategorie hospodářských zvířat. S ohledem na to je hmyz nejčistěji chované i zpracovávané hospodářské zvíře. Na jeho chov se spotřebuje mnohonásobně méně vody, krmiva i půdy, než je to v případě jiných hospodářských zvířat.

Trvanlivost

Minimální trvanlivost Křupavých červíků je 2 roky od data výroby.

Složení

V pytlíku Křupavých červíků s habanerem najdete 97,5% sušených larev Potemníka moučného, 2% soli a 0,5% habanera.


Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 2125 kJ/ 508 kcal
Tuky (mastné kyseliny) 29 g
- z toho nasycené 6,5 g
- mononenasycené 15 g
- polynenasycené 7,3 g
Sacharidy 3,5 g
- z toho cukry 0 g
Bílkoviny 58 g
Sůl 4 g

Dotaz

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.