WormUP - Křupaví červíci se solí 80g

250 Kč
Doručení do 1 - 5 dnů

Velké, 80g balení Křupavých červíků se solí. Čtyřikrát víc červíků pouze za dvojnásobek ceny.  

ks
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Záruka:
2 roky
Běžná cena:
500 Kč

Zamilovali jste si Křupavé červíky se solí? To chápeme. Křupaví červíci jsou zdravá pochoutka na kterou si člověk snadno udělá závislost. Zároveň ale chápeme, že za tu cenu si ji jen těžko dopřejete každý den. 

Propagace jedlého hmyzu jako nové potraviny je nákladná záležitost a to se také výrazně promítá v ceně malých balení. Chceme ale podpořit Vás, kteří už o báječné chuti Křupavých červíků nepochybujete.  

Právě pro Vás, skalní fanoušky Křupavých červíků, jsme proto připravili opravdu VELKÉ BALENÍ. Dostanete tak 4krát větší balíček za pouhý dvojnásobek ceny malého balení. Křupaví červíci se solí Vás teď stojí polovinu co stáli dříve :-D.   

Pokud ale ještě nemáte zkušenost s Křupavými červíky a nemáte odvahu na veliké balení, můžete prozatím zkusit třeba degustační balení. Sami si pak můžete zvolit, jaká chuť je pro Vás ta nejlepší. Každá má něco do sebe a někdy je těžké se rozhodnout. 

Nebo si vyberte rovnou, z nabídky menších, 20g balíčků Křupavých červíků se solí, s chilli, s česnekem, se slanou skořicí a nebo s kari.

Trvanlivost

Minimální trvanlivost Křupavých červíků je 2 roky od data výroby.Složení

Larvy Potemníka moučného (98 %) (alergen korýši), sůl (2 %).


Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 2356 kJ/ 563 kcal
Tuky (mastné kyseliny) 40 g
- z toho nasycené 9,3 g
- mononenasycené 21 g
- polynenasycené 10 g
Sacharidy 2,8 g
- z toho cukry 0 g
Bílkoviny 48 g
Sůl 2,7 g

Dotaz