Křupaví červíci v mléčné čokoládě 20 g

145 Kč
Doručení do 1 - 5 dnů

Křupaví červíci potažení mléčnou čokoládou si zachovávají křupavost, kterou máte rádi a navíc báječně chutnají jak jinak než po čokoládě. Tento originální zážitek si rozhodně zamilují jak děti, tak i dospělí, kteří mají rádi zdravé mlsání.

ks
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Záruka:
12 měsíců
Cena na 1 balíček:
145 Kč

Křupavé červíky v čokoládě, můžete mlsat jen tak samotné, nebo je můžete zalít mlékem a pochutnat si na nich k snídani. Pořádná dávka proteinu v křupavém podání společně s lahodnou čokoládou vás prostě dostane.        

Způsob přípravy

Červíci pocházejí z českého chovu. Před jejich zpracováním prochází několikadenní hladovkou, aby se důkladně očistili. Poté je krátce povaříme, usušíme a nakonec obalíme v 31% čokoládě. Vše děláme s maximální pozorností na kvalitu a zachování výživových hodnot.

Kde se červíci chovají

Naše larvy potemníka moučného pocházejí z certifikované farmy na Moravě, která splňuje veškeré hygienické požadavky. Chovají se v plastových přepravkách s obilným šrotem. Čas od času je jim dodaná čerstvá zelenina jako zdroj vody. Chov je velice suchý, čistý a důkladně větraný. 

Zajímavostí je, že podle legislativy spadá jedlý hmyz do kategorie hospodářských zvířat. S ohledem na to je hmyz nejčistěji chované i zpracovávané hospodářské zvíře. Na jeho chov se spotřebuje mnohonásobně méně vody, krmiva i půdy, než je to v případě jiných hospodářských zvířat.

Trvanlivost

Minimální trvanlivost Křupavých červíků je 1 rok od data výroby.

Složení

V pytlíku s Křupavými červíky v mléčné čokoládě najdete sušené larvy Potemníka moučného (Tenebrio molitor) 50 %, čokoládu 50 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, slunečnicový lecitin, výtažek z vanilky; obsah kakaové sušiny nejméně 31 %).

Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 2210 kJ/ 528 kcal
Tuky (mastné kyseliny) 31 g
- z toho nasycené 13 g
Sacharidy
29 g
- z toho cukry
27 g
Sůl
0,9 g
Bílkoviny
32 g

Dotaz

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.